Życzenia urodzinowe na 70

Ktoś z Twoich bliskich obchodzi 70-te urodziny? To świetnie! W tej kategorii znajdziecie zabawne, a także wzruszające życzenia. Siedemdziesiątka to okrągła rocznica o wielkim znaczeniu. Warto w dzień urodzin złożyć jubilatowi przemyślane życzenia.

Ilustracja Życzenia urodzinowe na 70

To już druga życia wiosna

czwartek, 11 Grudzień 2014

To już druga życia wiosna, Niechaj będzie więc radosna! Pełna samych mocnych wrażeń, najpiękniejszych w życiu zdarzeń. Lecz niech w tym szalonym pędzie, I spokoju trochę będzie, Bo gdy zajdzie wnet potrzeba, To odpocząć także trzeba.

Siedemdziesiątka wybiła

czwartek, 11 Grudzień 2014

Siedemdziesiątka wybiła, Jubilata zaskoczyła! Sto lat śpiewamy, Prezenty wręczamy, Zdrowia życzymy, Kieliszki wznosimy, Całujemy, przytulamy I do rana dziś hulamy!

Siedemdziesiąt lat

czwartek, 11 Grudzień 2014

„Siedemdziesiąt” – usłyszałem, Gdy o wiek Twój dziś spytałem. „Wolne żarty” – myślę sobie, Chyba o innej mówimy osobie… Silny, postawny, radosny i żwawy, Wszelkie to są młodości przejawy! Więc życzę, aby nic się nie zmieniało, I dużo szczęścia Cię w życiu spotkało!

Pamiętaj by sobą być

czwartek, 11 Grudzień 2014

Starość nie radość, Tak mówią smutni ludzie, Którym brak chęci do życia Więc żyją w tej ułudzie. A Ty nic im nie udowadniaj, Pamiętaj by sobą być, Udowodnij tylko sobie, Że zawsze można wspaniale żyć.

Młodo się czuje

czwartek, 11 Grudzień 2014

Do setki jeszcze trzydziestu brakuje, Więc niech się jubilat nic nie przejmuje. Młodo wygląda, młodo się czuje, Jak młodzieniaszek chętnie żartuje. Nie trać humoru, ani zapału, Wchodząc do życia nowego rozdziału. Żyj z całych sił, radośnie i zdrowo, A świat będziesz widział zawsze na różowo.