Życzenia urodzinowe na 60

Ktoś z Twoich bliskich obchodzi 60 -te urodziny? To świetnie! W tej kategorii znajdziecie zabawne, a także wzruszające życzenia, które pozwolą w idealny sposób oddać doniosłość chwili, którą wspólnie będziecie przeżywać, a także wprowadzić element humorystyczny i rozbawić każdego !

Ilustracja Życzenia urodzinowe na 60

Z dumą przyznaj się do wieku

czwartek, 11 Grudzień 2014

Z dumą przyznaj się do wieku, Bo wiek świadczy o człowieku. Ogrom wiedzy, doświadczenia, Godny jest pozazdroszczenia. Każdy dzień witaj z radością, Darz swych bliskich szczerą miłością. Przez życie idź z uśmiechem szerokim, Stawiaj czoła górom wysokim.

Sześćdziesiąty rok rozpoczęty

czwartek, 11 Grudzień 2014

Sześćdziesiąty rok rozpoczęty, Zacny wiek już osiągnięty, Dorosłe dzieci, urocze wnuczęta, To do długiego życia zachęta. Bawić wnuki, wypoczywać, W wyjątkowych miejscach bywać. Aby sił na to nie brakowało, Życzymy Ci zdrowia niemało.

Sześćdziesiątka już na karku

czwartek, 11 Grudzień 2014

Sześćdziesiątka już na karku, Więc niesiemy Ci w podarku, Flaszkę znakomitej wódki, Abyś poczuł się młodziutki. Jak za dawnych lat wypijemy, Bo urodziny Twe świętujemy. A toast ma tu duże znaczenie, Bez niego nie spełni się żadne życzenie!

Sześćdziesiątka Ci stuknęła

czwartek, 11 Grudzień 2014

Sześćdziesiątka Ci stuknęła, Starość chyba się zaczęła. Nie miej jednak obaw żadnych, Bo przyjaciół masz zaradnych. Zawsze chętnie Ci pomogą, Bo jesteś im osobą drogą, A dziś przyszli z prezentami I szczerymi życzeniami.

Sześćdziesiąt róż dla Ciebie

czwartek, 11 Grudzień 2014

Sześćdziesiąt róż dla Ciebie, Sześćdziesiąt wystrzelonych fajerwerek na niebie, Sześćdziesięciu milionów w lotto wygranych, Sześćdziesięciu prezentów Tobie ofiarowanych. By się spełniły te wszystkie życzenia, By się ziściły najskrytsze marzenia.