Życzenia urodzinowe na 50

50 urodziny mają w naszej kulturze wyjątkowe znaczenie, przybierając niejako magiczną formułę. To czas plonów, dojrzałości, a także witalności i pogodnych prognoz na dalsze pomyślne życie. Aby w należyty sposób podkreślić ten wyjątkowy czas, konieczne jest złożenie solenizantowi odpowiednio dobranych życzeń. Życzenia znajdujące się w tej kategorii przygotowaliśmy z należytą dbałością o to, aby miały wymiar uniwersalny i idealnie sprawdziły się, na urodzinach przyjaciela, małżonka, kolegi, czy rodziców.

Ilustracja Życzenia urodzinowe na 50

Toż to nie są żadne żarty

czwartek, 11 Grudzień 2014

Toż to nie są żadne żarty, Dzień uczczenia jest dziś warty! Abrahama wnet ujrzałeś, Więc się trochę postarzałeś! Już imprezę szykujemy, I prezenty pakujemy. Na szaleństwo bądź gotowy, Nie chcemy słyszeć dziś odmowy!

Szaleć zbytnio nie wypada

czwartek, 11 Grudzień 2014

Lat pięćdziesiąt – brzmi poważnie, Trzeba myśleć już rozważnie. Szaleć zbytnio nie wypada, Bo powiedzą: błazenada! Ale mówią tak ludzie smutni, A nie jak Ty – rezolutni. Więc nie przejmuj się tym wcale, Baw się niczym w karnawale!

Pół wieku już na świecie spędziłeś

czwartek, 11 Grudzień 2014

Pół wieku już na świecie spędziłeś, I wiele szaleństw w tym czasie przeżyłeś. Pamiętaj, w życiu nie ma czego żałować, A urodziny trzeba hucznie świętować, I tak też dzisiaj zaraz zrobimy, Wzniesiemy toast, życzenia złożymy. Niech uśmiech na Twojej twarzy zagości, Bo dom Twój pełen będzie dziś gości!

Pięćdziesiątka Twa

czwartek, 11 Grudzień 2014

Sto lat będziem dzisiaj śpiewać, Pięćdziesiątkę Twą oblewać. Sąsiad będzie zdenerwowany, Bo hałas może być niesłychany. W końcu okazja niepowtarzalna, Ale impreza nieoficjalna, Tylko w gronie przyjaciół i rodziny, Spędzisz te wyjątkowe urodziny.

Pięćdziesiątka to wiek poważny

czwartek, 11 Grudzień 2014

Pięćdziesiątka to wiek poważny, Człowiek staje się bardziej rozważny, Rozmyśla nad wieloma sprawami, Rzadko przejmuje się błahostkami. Pamiętaj jednak, nie żyj w pośpiechu! Nie zapominaj o szerokim uśmiechu! Mniej bierz, więcej od siebie dawaj, I szczęśliwym być nie przestawaj!