Życzenia urodzinowe na 40

Arthur Schopenhauer powiedział, że pier­wsze czter­dzieści lat dos­tar­cza nam tek­stu, reszta jest komentarzem. Hipolit Taine zauważył, że ob­serwu­jemy się czte­ry ty­god­nie, kocha­my się czte­ry miesiące, kłóci­my się czte­ry la­ta, a to­leru­jemy się czter­dzieści lat. W tym miejscu zebraliśmy pomysły na życzenia dla czterdziestolatków. Czterdzieste urodziny to niezwykła data, dlatego staramy się, aby życzenia zostały zapamiętane na długo przez solenizanta.

Ilustracja Życzenia urodzinowe na 40

To już urodziny czterdzieste

czwartek, 11 Grudzień 2014

Głośno krzyczeć będziemy, Że na urodziny idziemy, I to już czterdzieste z rzędu, Licząc nie popełniliśmy błędu! Idziemy do Ciebie z prezentami, I najserdeczniejszymi życzeniami, Zdrowia, szczęścia i radości, A przede wszystkim dużo miłości.

Smak życia

czwartek, 11 Grudzień 2014

Kobieta dobra jak wino, A mężczyzna jak whisky, z wiekiem smakuje lepiej i stale zaskakuje wszystkich! Dojrzały w smaku i dostojny, pełen respektu i nadal przystojny! Delektuj się więc życiem śmiało, bo dopiero teraz smaku nabrało!

Przecież nie o lata się tu rozchodzi

czwartek, 11 Grudzień 2014

Kogo Twój wiek właściwie obchodzi, Przecież nie o lata się tu rozchodzi. Jest okazja, więc trzeba się bawić, Tańczyć, śpiewać, wódkę postawić. A przy okazji czterdziestkę uczcimy I prezenty Tobie wręczymy, Może nawet sto lat będziemy śpiewać, Jeśli urodziny będzie czym oblewać.

Najlepiej smakują owoce dojrzałe

czwartek, 11 Grudzień 2014

Najlepiej smakują owoce dojrzałe, Są wtedy tak słodkie, kuszące, wspaniałe. Ty kończąc dziś 40-sty rok, Jak magnes przyciągasz kobiecy wzrok. Gdzieniegdzie siwy włos, Tak męski tors, tak męski głos… Co życzyć Tobie?… takiej osobie? Mięśni ze stali, „złota” w kieszeni, oraz by każdy wielce Cię cenił.

Mieć lat czterdzieści

czwartek, 11 Grudzień 2014

Na imprezę dziś przybędę, Z całej siły śpiewać będę. Ta okazja raz jest w życiu, Więc nie trzymaj jej w ukryciu. To nie wstyd mieć lat czterdzieści, Życie jeszcze Cię rozpieści. Samym szczęściem obdaruje, Szare dni pokoloruje!