Życzenia urodzinowe na 30

Rod Stewart, brytyjski piosenkarz rockowy i popowy, uznał, że „nie powinno się zawierać małżeństw przed trzydziestką, bo wtedy wszystko się zmienia, a kobiety najbardziej”. Dla nas trzydziestka to czas zmian, ale tylko na lepsze :)! W tej kategorii znajdziesz wyjątkowe urodzinowe życzenia, dobrane ze staranną dbałością, o to byś mógł życzyć drogiemu trzydziestolatkowi wszystkiego co najlepsze!

Ilustracja Życzenia urodzinowe na 30

Trzydziestolatek

czwartek, 11 Grudzień 2014

Trzydziestolatek to człowiek dziwny, Czasem nieufny, czasem naiwny, Sporo już widział i wiele zobaczy, Dużo krzywd w życiu jeszcze wybaczy, Ale mnóstwa szczęścia też dozna, Ciekawych ludzi zdąży jeszcze poznać, Więc chcę Ci życzyć prawdziwej miłości, Zdrowia, szczęścia i wytrwałości.

Trzydzieści to nie taka liczba straszna

czwartek, 11 Grudzień 2014

Trzydzieści to nie taka liczba straszna, Choć patrząc na wiek, to całkiem poważna. Jak za małolata już szaleć nie wypada, Ale nie ma co robić z siebie starego dziada! Na imprezę czasem skoczyć przecież można, To chyba nie jest sprawa zdrożna, Pilnować się jednak trzeba i odpowiednio zachować, Co by później w piasek głowy nie […]

Nikt Cię już nie nazwie nastolatkiem

czwartek, 11 Grudzień 2014

Nikt Cię już nie nazwie nastolatkiem, Choć niedawno byłeś niezłym gagatkiem. Teraz dorosły, poważnego udaje, I że wszystkich oszuka, tak mu się zdaje! A my Cię mój drogi znamy doskonale, Każdy się poznał na Twoim kawale. I nieważne, że trzydziestkę dzisiaj skończyłeś, Bo jeszcze najlepszego w życiu nie przeżyłeś!

Nie ma nad czym ubolewać

czwartek, 11 Grudzień 2014

Nie ma nad czym ubolewać, Że trzydziestkę będziemy oblewać. To przecież wiek jest z pewnością najlepszy, Niech humor szybko Ci się polepszy. Silny i zdrowy długo jeszcze będziesz, Sukcesy osiągniesz, awanse zdobędziesz. A my przyjaciele zawsze Ci pomożemy, Za to wszystko dziś wypijemy.

Najlepszy wiek to 30 lat

czwartek, 11 Grudzień 2014

Najlepszy wiek to 30 lat, Otworem stoi cały świat. Chciałbym ci górę prezentów podarować, Za wszystkie wspólne chwile podziękować. Do tego szepnąć kilka miłych słów: że jesteś kobieta moich snów.