Życzenia urodzinowe na 18

Osiemnaste urodziny to wyjątkowy czas. W tym szczególnym dniu następuje swoisty moment przejścia, gdzie młody człowiek, porzuca beztroskie dzieciństwo, by stać się osobą dorosłą. Osiemnastka to chyba najbardziej wyczekiwane urodziny w życiu każdego człowieka. Spraw aby Twój Solenizant, zapamiętał swoją osiemnastkę na długo, składając mu wyjątkowe życzenia.

Ilustracja Życzenia urodzinowe na 18

18-nastka fajna sprawa

czwartek, 11 Grudzień 2014

18-nastka fajna sprawa, dziś zyskujesz nowe prawa. Prawo jazdy , nocne wyjścia, i ciekawe nowe miejsca. Prawo głosu, pierwszą pracę, a co za tym własną kasę! Aby nie marnować sposobności ugość hojnie swoich gości. Dziś masz drink bar bez limitu, już nie mówiąc o zaletach tego profitu! Tańce nad wyraz żywiołowe, oraz piękne damy rozrywkowe! […]

Ale teraz, gdy jesteś dojrzały

czwartek, 11 Grudzień 2014

Przepisy prawa uznały Cię za dorosłego, Rodzice jednak nie robią sobie nic z tego. Twój wiek nie ma znaczenia, Wciąż będą dochodzenia. Gdzie byłeś, co robiłeś? Chyba za dużo dzisiaj wypiłeś? Ale teraz, gdy jesteś dojrzały, Zrozumiesz, że dobre zamiary nimi kierowały!

Dziś jesteś już dorosły

czwartek, 11 Grudzień 2014

Odkąd przerosłeś mnie dwa razy i zapragnąłeś dorosłości, Osiemnastka była jak brama, do upragnionej dojrzałości. Dziś jesteś już dorosły, spełniło się Twoje marzenie, Życzę, więc aby towarzyszyły mu radość i życiowe spełnienie. Abyś stąpał po ziemi z podniesioną głową, Uśmiechał się do ludzi i był zawsze sobą!

Dziś Twoje 18 urodziny

czwartek, 11 Grudzień 2014

Dziś Twoje 18 urodziny! Musisz przepisać się z poradni lekarskiej dla dzieci, bo od dziś jesteś dorosłym! Sto lat szczęściarzu!Dziś Twoje 18 urodziny! Musisz przepisać się z poradni lekarskiej dla dzieci, bo od dziś jesteś dorosłym! Sto lat szczęściarzu!

Dziś wstępujesz na drogę dorosłości

czwartek, 11 Grudzień 2014

Dziś wstępujesz na drogę dorosłości, więc pragniemy życzyć Ci zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Aby zawsze towarzyszyli Ci życzliwi ludzie, i byś nigdy nie żył w obłudzie. Niech mądre wybory zawsze Ci przyświecają, a miłość i wiara nigdy nie opuszczają!