Życzenia urodzinowe dla taty

Nauczył Cię jeździć na rowerze, strzelać z procy i posługiwać się zegarkiem. W letnie popołudnia wspólnie budowaliście domek na drzewie. Gdy okres dzieciństwa przeminął nie opuścił Cię. To on wspierał Cię silnym ramieniem w chwilach niepowodzeń, służył męską radą i rozumiał jak nikt inny. Zachowawczy i stanowczy, lecz kochający bezgranicznie. Herbert powiedział kiedyś, że „jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli”. Urodziny to idealna okazja by powiedzieć tacie jak bardzo go kochasz i jak wyjątkową jest dla Ciebie osobą!

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla taty

Wszystkiego najlepszego Tatusiu kochany

czwartek, 11 Grudzień 2014

Wszystkiego najlepszego Tatusiu kochany, Żebyś nie był ciągle zapracowany, Wolne chwile z nami spędzał będziesz miło, Aby Twoje życie szczęśliwe było! Życzymy Ci zdrówka i marzeń spełnienia, Życia bez smutków, bez żadnego zmartwienia. Za to, że przy nas zawsze jesteś dziś Ci chcemy podziękować, Powiedzieć, jak bardzo Cię kochamy i prezenty podarować.

W dniu urodzin Tatusia

czwartek, 11 Grudzień 2014

W dniu urodzin Tatusia naszego, Życzymy mu życia najszczęśliwszego, Dużo zdrowia i marzeń spełnienia, Dużo miłości, smutku ani cienia. Za wszystko chcieliśmy podziękować, Lecz za starzy jesteśmy by laurki malować. Najszczersze więc życzenia składamy, Bo bardzo Cię Tatusiu kochamy!

Uśmiech co rano

czwartek, 11 Grudzień 2014

Dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń żeby co rano gościł na twoich ustach uśmiech. Tego Kochany Tato Ci życzę

Tato, jesteś największą radością mojego życia! Dzisiaj z okazji Twoich urodzin, pragnę podziękować za każdą rzecz, którą zrobiłeś dla mnie w życiu i za każdy uśmiech, który mi dałeś. Niech szczęście i zdrowie nigdy Cię nie opuszcza!

Tata – wzór dla syna i córki

czwartek, 11 Grudzień 2014

Tata – wzór dla syna i córki także, Mężny i silny jest, a jakże! Kiedy jest zdenerwowany, Dzieciaki uciekają do mamy. Ale za chwilkę do niego wracają I z całych sił się przytulają. Bo tatuś to taki kochany gość, Mimo, że dzieci czasem dają mu w kość!