Życzenia urodzinowe dla szefa

Marek Aureliusz powiedział bardzo cenne dla każdego pracownika słowa: „każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu”. Dobry szef, to taki który szanuje swojego pracownika. Jest on otwarty na jego sugestie oraz inspiruje do działania. Sprawia, że praca nie kojarzy mu się tylko i wyłącznie z obowiązkiem. Przysłowie azerskie mówi nawet, że „jeśli praca ci się podoba, to i ty się jej podobasz”. Jeżeli pragniesz wyrazić swoją sympatię i uznanie dla szefa, urodziny są ku temu idealną okazją.

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla szefa

Życzę bezproblemowych początków

środa, 10 Grudzień 2014

Życzę bezproblemowych początków i szczęśliwych zakończeń wszelkich inicjatyw, których będzie się Pan podejmował. Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin!

Zadowolenia z pracowników

środa, 10 Grudzień 2014

Zadowolenia z pracowników, Uczciwych wspólników. Zleceń co nie miara, Zarobków w dolarach. Grubego portfela, Prywatnego szofera. Wolnego czasu w nadmiarze i wakacji na Madagaskarze! Sto lat dla szefa życzy….

Wyśmienitych interesów

środa, 10 Grudzień 2014

Wyśmienitych interesów, W firmie samych sukcesów, Radości i pogody ducha, Uśmiechu od ucha do ucha, Wakacji w ciepłych krajach, Zimowych ferii w Himalajach

Urodziny szefa

środa, 10 Grudzień 2014

Pełne kwiatów biuro całe, Wydarzenie dziś nie małe! Urodziny szef obchodzi, Z życzeniami każdy chodzi. Nie pozostaje nic innego, Samemu wybrać się do przełożonego. Zdrowia, szczęścia, wielu sukcesów, Przy jak najmniejszej ilości stresu!

Urodziny szef obchodzi

środa, 10 Grudzień 2014

Wydarzenie dzisiaj duże, Szepczą o tym wszyscy w biurze. Urodziny szef obchodzi, Złożyć życzeń nie zaszkodzi! W takim razie szefie drogi, Najlepszego od załogi! Zdrowia, szczęścia i sukcesu, Jak najmniej smutku, stresu!