Życzenia urodzinowe dla siostry

Tyle wspólnych wspomnień, tyle obdrapanych kolan, przeczytanych potajemnie pamiętników, zabaw od rana do wieczora, dowcipów, kłótni i potyczek. Siostra to nie tylko wspomnienie udanego dzieciństwa, lecz przede wszystkim jedna z najbliższych osób w życiu człowieka. Osoba na którą zawsze możesz liczyć, udać się do niej w problemie, zasięgnąć rady, lub czasem najzwyczajniej w świecie przytulić. Siostrzana miłość i pomoc jest nieoceniona. Teraz to Ty masz okazję pokazać jak bardzo Ci na niej zależy. Złóż jej zatem wyjątkowe życzenia.

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla siostry

Życzę ci siostro

czwartek, 11 Grudzień 2014

Życzę ci siostro: Byś znalazła swoją drugą połowę, Byś znakomitych pomysłów miała całą głowę. Byś miała szafę wystrzałowych kreacji, Życzę ci niezapomnianych wakacji. A w dniu dzisiejszym imprezy urodzinowej, Jak nigdy przedtem wystrzałowej!

Życie to tak naprawdę …

czwartek, 11 Grudzień 2014

Życie to tak naprawdę trochę dłuższa chwila. Siostra, taka jak Ty sprawia, że chwila ta pozostanie niezapomnianym przeżyciem. Warto żyć dla kogoś takiego jak Ty. Sto lat, kochana Siostrzyczko!

Życie bez Ciebie, nie miałoby smaku

czwartek, 11 Grudzień 2014

Życie bez Ciebie, nie miałoby smaku. Moja siostra, jesteś po prostu najlepsza! Kocham Cię bardzo! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Znajomi i przyjaciele pojawiają się i odchodzą Niektórzy czasem bardzo zawodzą, Siostra to przyjaciółka najwierniejsza, Czy starsza, czy młodsza, czy większa, czy mniejsza. Zawsze przytuli, wysłucha i doradzi, Stanie w obronie i nigdy nie zdradzi. Pomoże, rozbawi, czasem zdenerwuje, Ale nigdy, przenigdy nie rozczaruje.

Wspaniałe dzieciństwo wspólnie spędziłyśmy, Chowałyśmy się przed mamą, po podwórku goniłyśmy, Nieraz kolana mocno pozdzierałyśmy, A za chwilę wspólnie głośno się śmiałyśmy. I mimo, że dziś czasem dogadać się nie możemy, To szybo rozwiązujemy nasze problemy. Kochana siostrzyczko, nigdy się nie zmieniaj I każdy życia moment bardzo doceniaj.