Życzenia urodzinowe dla przyjaciela

„Cóż to za nieopisana ulga, mieć poczucie bezpieczeństwa przy innej osobie, nie musieć ważyć myśli, ani mierzyć słów, lecz wylewać je wszystkie z siebie wiedząc, że wierna dłoń przyjmie je i zachowa…” pisał George Eliot. Przyjaciel to ktoś kto nie współczuje, ale w chwilach problemów pomaga. Bo jak mawiał Paulo Coelho: „Prawdziwi przyjaciele to ci, którzy są przy tobie, gdy dobrze ci się wiedzie. Fałszywi przyjaciele to ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, niby solidarni, podczas gdy tak naprawdę twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu”.

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla przyjaciela

Życzę, aby w Twoje życie wypełniały uśmiechy, a nie łzy. Aby Twój wiek liczony był w liczbie oddanych przyjaciół, a nie przeżytych lat. Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, życzy…

Znamy się niczym łyse konie

czwartek, 11 Grudzień 2014

Znamy się niczym łyse konie, Rozmawiamy niemal we własnym żargonie. Bywa i tak, że nawet bez słów się rozumiemy, A czasem patrzeć na siebie już nie możemy. Z okazji urodzin mój przyjacielu, Życzę Ci spokojnych i radosnych dni wielu, Spełnienia marzeń, pogody ducha, Zdrowia, pieniędzy i wielkiego serducha!

Zdrówko Twoje przyjacielu

czwartek, 11 Grudzień 2014

Znam tę datę doskonale, kieloneczka dziś obalę. Zdrówko Twoje przyjacielu, Takich jak Ty jest niewielu. Chcę Ci życzyć najlepszego, Udanego dnia każdego. W mig spełnienia Twoich marzeń, Samych pięknych w życiu zdarzeń!

Zamiast życzeń standardowych

czwartek, 11 Grudzień 2014

Zamiast życzeń standardowych, Życzę Tobie wielu odlotowych: Wspomnień, dni i doznań; Podróży dalszej niż Hel, czy Poznań. Życzę Tobie wielu niespodzianek, By był słoneczny każdy ranek. Przyjaciół prawdziwych, gorącej miłości i zawsze tylko miłych gości!

Wielu takich przyjaźni

czwartek, 11 Grudzień 2014

Niemal co dzień się widzimy, I, o dziwo, wciąż lubimy! W dniu urodzin oczywiście, Chcę Ci życzyć uroczyście, Wielu takich przyjaźni wspaniałych, Problemów pokonywania dużych i małych, Przyjemnej drogi do wymarzonego celu, Smutnych zdarzeń w życiu niewielu.