Życzenia urodzinowe dla nauczyciela

Kurt Vonnegut mawiał, że „wiedza jest najbardziej wartościowym towarem na świecie, a każde nowe odkrycie czyni nas bogatszymi”. Osobom, którym zawdzięczamy otrzymanie tego szczególnego daru, są oczywiście nauczyciele. Towarzyszą nam od najmłodszych lat, ucząc nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także umiejętności odnalezienia się w otaczającym nas świecie. Urodziny są idealną okazją by wyrazić naszą wdzięczność za cały trud i poświęcenie, jaki włożyli w naszą edukację.

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla nauczyciela

Znalazłem dyscyplinę

czwartek, 11 Grudzień 2014

Znalazłem dyscyplinę, cenne rady i przyjaźń w jednej osobie. I tym człowiekiem, jest właśnie Pan. Wszystkiego co najlepsze dla tak wyjątkowej osoby!

Zaraz nauczyciel do klasy wejdzie

czwartek, 11 Grudzień 2014

W kalendarzu data dziś ważna, Każdego ucznia mina poważna. Zaraz nauczyciel do klasy wejdzie Czas na życzenia w końcu nadejdzie. Wszyscy razem sto lat śpiewać będą, Piękny bukiet kwiatów od klasy wręcza. Nie będzie dziś żadnej jedynki z pewnością, A wszyscy będą przepełnieni radością.

Z życzeniami przychodzimy

czwartek, 11 Grudzień 2014

Z życzeniami przychodzimy, Bo dziś Pana urodziny! Za cierpliwość dziękujemy, Uczyć czasem się nie chcemy, Za wytrwałość podziwiamy, Powody do dumy damy. Prezenty od serca wręczamy, Sto lat razem zaśpiewamy!

Szczerze Pana uwielbiamy

czwartek, 11 Grudzień 2014

Najmądrzejszy jest na świecie, Chyba wszyscy o tym wiecie! Odpowiedź zna na każde pytanie, Umie rozwiązać najtrudniejsze zadanie! Choć nie brakuje Panu cierpliwości, Życzymy zwłaszcza wytrwałości, Bo nieznośni czasem bywamy, Ale szczerze Pana uwielbiamy!

Wiedza, którą posiadamy, udało nam się osiągnąć dzięki ciężkiej pracy, ale przede wszystkim dzięki Panu. Potrafił Pan wydobyć z nas wszystko, co najlepsze! W tym szczególnym dniu, jakim są Pana urodziny pragniemy życzyć spełnienia marzeń, a także aby pozytywna energia, którą zaraża Pan innych, nigdy Pana nie opuszczała! Sto lat, dla najlepszego belfra na świecie!