Życzenia urodzinowe dla męża

Dostarcza Ci tyle radości. Zapach wody toaletowej na poduszce gdy rano wychodzi do pracy, czułe pocałunki na przywitanie, a na kolację popisową jajecznicę z boczkiem. Jak nikt inny potrafi droczyć się z Tobą o pilot od telewizora i kolor ścian w salonie. Cierpliwie znosi Twoje grymasy, cudownie bawi się z dziećmi, potrafi też słuchać, lub świetnie sprawiać takie wrażenie. Najważniejsze jednak, że jest blisko Ciebie. W dniu urodzin twojej drugiej połówki masz niepowtarzalną okazję by powiedzieć jak bardzo ją kochasz! Złóż mu niepowtarzalne życzenia!

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla męża

Z mojej strony taka miła sugestia

środa, 10 Grudzień 2014

Z mojej strony taka miła sugestia, bo strasznie złośliwa ze mnie bestia. Przypominam Ci, że dziś się starzejesz, a to wcale nie znaczy, że przez to zmądrzejesz. Co tu dużo mówić, nie starzejesz się jak wino, bo taki przywilej przysługuje tylko dziewczynom. Ale chociaż zmarszczki bywają szpetne, to ponoć rysy męskie z wiekiem stają się […]

Wszystkiego najlepszego Kochanie!

środa, 10 Grudzień 2014

Wszystkiego najlepszego Kochanie! Życzę Ci, abyś w swoim życiu mógł latać na tyle wysoko, by dotykać swoich marzeń. Z ciągle niesłabnącym uczuciem, kochająca żona.

Wita mnie pocałunkiem rankiem

środa, 10 Grudzień 2014

Jeden sekret przed Tobą dziś odkryje, Pewien mężczyzna obok mnie żyje, Jest przyjacielem, który me serce koi; a jego dotyk każdą ranę zagoi. Jest On wybitnym kochankiem, który wita mnie pocałunkiem rankiem. Czy wiesz już kim jest osoba ta? To mój mąż – co tak dobrze pragnienia me zna.

Walczymy w jednej drużynie

środa, 10 Grudzień 2014

Walczymy w jednej drużynie, dzielimy tajemnice nad filiżanką kawy. Czasami jesteś moim przyjacielem, czasem przewodnikiem, czasem osobą z której jestem tak bardzo dumna. Życzę Ci wszystkiego, co najlepsze można dostać w życiu!

Uśmiech, a nie łzy

środa, 10 Grudzień 2014

Życzę, aby w Twoje życie wypełniały uśmiechy, a nie łzy. Aby Twój wiek liczony był w liczbie oddanych przyjaciół, a nie przeżytych lat. Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, życzy…Irena