Życzenia urodzinowe dla mamy

Matka to najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka. Zawdzięczamy jej otrzymanie najważniejszej wartości, jaką jest ludzkie życie. To ona nosiła nas pod swoim sercem, by wreszcie z dniem naszych narodzin otoczyć nas czułą opieką, przez całe życie. Tylko ona jak nikt inny zna nasze słabości, potrafiąc niemalże czytać w naszych myślach. Jej czułe ramiona stanowią bezpieczny port, w który możemy zawsze się udać. Miłość matki jest bezgraniczna, dlatego tak ważne jest podziękowanie jej za całą dobroć jaką od niej otrzymaliśmy.

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla mamy

Złoto, diamenty i inne kamienie

czwartek, 11 Grudzień 2014

Złoto, diamenty i inne kamienie na ziemi nie mogą się równać blaskowi  miłości i opieki, którą mnie obdarzyłaś. Dałaś mi bezcenny dar życia i bezcennym darem jest mieć tak wspaniałą mamę. Wszystkiego co najlepsze kochana Mamo!

Życzę Ci aby Twoje życie było zawsze wypełnione miłością, radością, opieką i zabawą. Tak bardzo się cieszę, że jesteś jak moja matka. Kocham Cię mamo!

Zawsze mogę na Ciebie liczyć

czwartek, 11 Grudzień 2014

Zawsze mogę na Ciebie liczyć. Jesteś zawsze wtedy, gdy Ciebie potrzebuję. Jesteś wspaniałą matką i kocham Cię nad życie! Wszystkiego najlepszego, Mamo!

Za każdym razem gdy jestem smutna myślę o Tobie, za każdym razem gdy czuję się zagubiona myślę o Tobie, za każdym razem gdy staję przed trudnym zadaniem, myślę o Tobie. Czy wiesz dlaczego? Bo wtedy przed moimi oczami staje silny człowiek, którego nic nie jest w stanie zniszczyć. Wszystkiego najlepszego, dla najcudowniejszej i najsilniejszej Osoby!

Wszytsko co dobre

czwartek, 11 Grudzień 2014

Wszystko co pozytywne, dobre, wspaniałe, poznałem dzięki Tobie. Wszystkiego najlepszego, mamo! Zawsze mogę na ciebie liczyć. Zawsze wiem, że tam jesteś, gdy cię potrzebuję. Jesteś wspaniałą matką i kocham cię! Wszystkiego najlepszego, mamo!