Życzenia urodzinowe dla dziewczyny

Jednym z najpiękniejszych uczuć w miłości jest poczucie wzajemnej przyjaźni. O przyjaźń trzeba dbać. Zatroszcz się o to, aby osoba którą kochasz, zrozumiała jak bardzo Ci na niej zależy. Daj wyraz tego, jak wiele dla Ciebie znaczy. Twoja dziewczyna wymaga pielęgnacji, jak piękny kwiat. Osoba którą kochasz doceni każdy Twój gest. Urodziny to idealny czas, aby dać jej do zrozumienia, jak wiele dla Ciebie znaczy. Obdaruj ją prezentami. Spraw aby poczuła się naprawdę wyjątkowo. Obdaruj swoją ukochaną najpiękniejszymi życzeniami!

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla dziewczyny

W dniu Twoich urodzin

czwartek, 11 Grudzień 2014

W dzień Twoich urodzin, Kochana życzę Ci rozkosznych chwil już od rana, szalonych wieczorów i pięknych nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy …

Ucałuje dłonie obie

czwartek, 11 Grudzień 2014

Z życzeniami dziś przybędę. Serenadę śpiewać będę. Bukiet kwiatów wręczę Tobie, Ucałuje dłonie obie. Sto lat w zdrowiu i radości, Szczęścia i mnóstwa miłości. Uśmiechu na co dzień szerokiego, Życia przy mnie szczęśliwego!

Nie przyniosę Ci dziś róż kwitnących

czwartek, 11 Grudzień 2014

Nie przyniosę Ci dziś róż kwitnących, lecz życzę ci sto pocałunków gorących aby los z oczu Twych żadnych łez nie wycisnął, a urok smutków na zawsze prysnął. Nie życzę Ci abyś w kałuży błota znalazła pierścień ze szczerego złota. życzę Ci za to, abyś w codziennym tłumie znalazła serce, które cię zrozumie.

Nadszedł ten czas, mimo wieku młodego

czwartek, 11 Grudzień 2014

Nadszedł ten czas, mimo wieku młodego, Poczułem wiatr w skrzydłach jak ptak na niebie, Zaczynam podróż do raju złotego, Odnalazłem miłość, odnalazłem Ciebie.

Na wieku trwania naszej miłości!

czwartek, 11 Grudzień 2014

W tak pięknym dniu Urodzin Twoich, przeczytaj garść życzeń z rąk moich. Życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości oraz na wieku trwania naszej miłości!