Życzenia urodzinowe dla dziecka

Kirk Douglas powiedział kiedyś, że „człowieka należy oceniać po tym, co w nim najlepsze: jak ciężko pracuje, jak wierny jest swoim poglądom i jak bardzo kocha swoje dzieci.”. Dziecko to największy skarb jaki może otrzymać dorosły człowiek. Arabskie przysłowie wszak mówi, że „dzieci to skrzydła człowieka”. Sprawiają, że chcemy z dnia na dzień stawać się lepszymi. Dzieci to nadzieja na lepsze jutro i cząstka nas samych. Okaż swojemu dziecku jak bardzo je kochasz. Niech poczuje się szczególne dzięki złożonym przez Ciebie życzeniom urodzinowym!

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla dziecka

Z roku na rok

czwartek, 11 Grudzień 2014

Choć z wygłupów wciąż się śmiejesz, Z roku na rok doroślejesz. Nadążyć za Tobą już nie potrafię, Wspominam patrząc na fotografie. Proszę, nigdy się nie zmieniaj, Każdy dzień mocno doceniaj. Co chcesz w życiu zdobędziesz, Zawsze moim dzieckiem będziesz.

Wspominam te latka

czwartek, 11 Grudzień 2014

Patrząc na Ciebie wspominam te latka, Kiedy pieluszkę nosiłeś w swych gatkach. Oczkami ciekawskimi świat odkrywałeś, Pierwsze kroczki powoli stawiałeś. Dziś już kolejne urodziny obchodzisz, Własnymi drogami coraz częściej chodzisz. Pamiętaj jednak, gdziekolwiek będziesz, Że w domu dla Ciebie zawsze miejsce będzie!

Potrafiłeś nam dopiec kiedy byłeś bobasem

czwartek, 11 Grudzień 2014

Potrafiłeś nam dopiec kiedy byłeś bobasem, Później też byłeś niezłym ananasem. Przybiegałeś z płaczem kiedy obiłeś kolana, Czasem nie spałeś w nocy, nawet do rana. W dniu Twoich urodzin chcemy złożyć Ci życzenia, Aby z daleka omijały Cię wszystkie zmartwienia, Niech w życiu Ci się jak najlepiej powodzi A w drodze do szczęścia nic nie […]

Nie ważne ile masz lat

czwartek, 11 Grudzień 2014

Córka Nieważne ile masz lat dla mnie zawsze będziesz małą dziewczynką Dużo zdrowia i słodyczy kochanej córuni w dniu urodzin życzy… mama.

Nie ważne ile masz lat

czwartek, 11 Grudzień 2014

Córka Nie ważne ile masz lat, dla mnie zawsze będziesz moją małą dziewczynką. Słodyczy i spełnienia marzeń!