Życzenia urodzinowe dla dziadka

Uśmiech, życzliwe słowo na każdy dzień i ramiona pełne miłości. Harce, figle i dużo radości. Życiowa mądrość, której nie da się kupić. Wieczory wypełnione opowieściami o czasach dawnych, groźnych i tak na obcych a na osłodę życia cukierek z magicznej zawsze pełnej kieszeni. Jakież byłoby dzieciństwo gdyby nie ukochany dziadek? Spraw aby urodziny Twojego ukochanego dziadka były wyjątkowe! Podaruj mu niezwykły prezent, w postaci niezapomnianych, wzruszających życzeń!

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla dziadka

Z Tobą są najlepsze wyprawy na ryby

środa, 10 Grudzień 2014

Z Tobą są najlepsze wyprawy na ryby, Z Tobą znajduje największe grzyby, Z Tobą dziadku jest zawsze dobra zabawa, Nie męczy nawet najdalsza wyprawa. Więc chciałbym z serca całego, Życzyć ci życia… wiecznego, Zdrowia, szczęścia, oraz wigoru, Pamiętając przy tym o sporej dawce dobrego humoru!

Wszyscy mamy dziarskie miny

środa, 10 Grudzień 2014

Wszyscy mamy dziarskie miny, bo dziś dziadka urodziny! Z tej okazji każdy z gości życzy Tobie moc radości. Zdrowia  i energii wyrostka, oraz wygranej w toto-lotka! Żyj jak najdłużej w zdrowiu i miłości, byś  nas zawsze zarażał pokładami radości!

Urodziny są idealną okazją…

środa, 10 Grudzień 2014

Urodziny są idealną okazją by obsypywać Cię z radością, uśmiechem i zabawą. Urodziny to idealna okazja by powiedzieć jak bardzo Cię kochamy. Żyj sto lat najukochańszy Dziadku!

To nasz dziadek!

środa, 10 Grudzień 2014

Urodziny obchodzi dziś ktoś, To nasz dziadek! – Wyjątkowy gość! Dobrą radą zawsze służy, Czas z nim nigdy się nie dłuży. Żartem rzuci wnet zabawnym, Czy historią z czasów dawnych. Za to wszystko dziękujemy, W dniu urodzin winszujemy!

Pozostań na zawsze, uśmiechnięty

środa, 10 Grudzień 2014

Najpiękniejsze życzenia, dla najpiękniejszego Człowieka! W tym szczególnym dniu, w magicznej chwili, pozostań na zawsze, uśmiechnięty i szczęśliwy! Sto lat,  najdroższy Dziadku!