Życzenia urodzinowe dla cioci

Ciepło które od niej bije mogłoby ogrzać stado zziębniętych serc. Gdy jest Ci smutno i źle, ona zawsze potrafi przytulić i wesprzeć pogodnym słowem. Roześmiana i rozgadana sprawia, że w jej obecności nuda nie istnieje. Bez niej życie rodzinne nie byłoby takie samo. Tak, to Twoja ciocia. Życzenia urodzinowe to idealna okazja by podzielić się z nią swoimi uczuciami, podziękować za wszystko i pożyczyć wszelkiej pomyślności. Przygotowana kategoria pozwoli zamienić dzień urodzin w szczególny i magiczny czas, który na długo pozostanie w jej pamięci.

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla cioci

Życzenia dla Cioci

czwartek, 11 Grudzień 2014

Siedzę i próbuję wymyślić życzenia dla Cioci, jednak co chwile coś mnie rozprasza i gotową myśl knoci. Rzucam, więc długopis, porzucam konwenanse, W końcu chodzi tu o pomyślność a nie o jakieś romanse! W dzień Twoich urodzin chcę wyznać, że kocham Cię nad życie, choć nie zawsze o tym mówię i przechowuję to uczucie skrycie. […]

Życzę Ci cioteczko miła

czwartek, 11 Grudzień 2014

Życzę Ci cioteczko miła, Byś zawsze w dostatku żyła Byś nigdy nie zaznała czym są kłopoty i nie miała powodów do zgryzoty. Niech Ci świeci wciąż słoneczko, Bądź szczeliwa moja cioteczko!

Zawsze uśmiechnięta

czwartek, 11 Grudzień 2014

Zawsze uśmiechnięta i przemiła, Słodkościami mnie karmiła. Po policzkach całowała, I na psoty pozwalała. Ciociu, dziś Ci pragnę podziękować, Zdrowia szczerze Ci winszować. Szczęścia życzyć, głośno śpiewać, Sto lat będzie dziś rozbrzmiewać!

Przepyszne ciasto

czwartek, 11 Grudzień 2014

Przepyszne ciasto i ciepłe słowo, Taką ciocię jest mieć bombowo. Jak Ci, więc nie życzyć kochana Byś zawsze chodziła roześmiana. By w natłoku codziennych spraw, Życie zawsze nabierało kolorowych barw. By zdrowie i siły nigdy Cię nie opuszczały, a szczęście i miłość hojnie obdarowywały.

Cioteczko droga

czwartek, 11 Grudzień 2014

Cioteczko droga, cioteczko miła, Życzę Ci abyś zawsze radosną była. Nie wiedz czym są smutek i kłopoty, Niech oświeca Cię zawsze promień złoty! Niech spełnią się wszystkie Twoje marzenia, A złe doświadczenia i smutek w dobro się zmienia. Miej zawsze rumiane i pogodne lica, Tego z całego serca życzy Ci siostrzenica!