Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Miłość, która nie opiera się na przyjaźni jest jak piękny kwiat w wazonie. Budzi zachwyt, ale jego dni są policzone. Twojej miłości nie grozi taki przypadek. Twój chłopak to przede wszystkim oddany przyjaciel. Osoba dzięki której Twoje życie staje się bardziej kolorowe, radosne, ale także niesamowita siła i motywacja do walki z codziennymi problemami. Życie jest o wiele łatwiejsze, gdy posiadasz świadomość, że istnieje na świecie ktoś, kto będzie zawsze przy Tobie, niezależnie od okoliczności. Urodziny to cudowny czas. Obdaruj swojego ukochanego najpiękniejszymi życzeniami!

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla chłopaka

Wiele niespodzianek

czwartek, 11 Grudzień 2014

Życzę Ci ekscytujących urodzin oraz wielu niespodzianek. Pamiętaj jednak, że to ja jestem tą największą niespodzianką. Wszystkiego Najlepszego kochanie.

Taki przystojniaczek!

czwartek, 11 Grudzień 2014

Gdy Cię poznałam, Wręcz oszalałam! Trafił mi się smaczek, Taki przystojniaczek! Sto lat Ci życzę I głośno krzyczę: Za Twoje zdrowie koteczku, Po jednym kieliszeczku!

Prezent dostaniesz od swojej dziewczyny

czwartek, 11 Grudzień 2014

Skoro dziś są Twoje urodziny, Prezent dostaniesz od swojej dziewczyny. Co to będzie, dowiesz się wkrótce A teraz życzenia złożę Ci pokrótce. Kochanie moje, bądź szczęśliwy i zdrowy, Niech każdy dzień życia będzie kolorowy. Już ja się o to będę wciąż starać z całej siły, By złe myśli Cię nigdy nie nachodziły.

Posiadam wiedzę tajemną

czwartek, 11 Grudzień 2014

W dniu Twoich urodzin życzę Ci kochanie, Abyś na każdy temat miał swoje zdanie. Tylko nie wtedy, kiedy kłócisz się ze mną, Bo ja posiadam wiedzę tajemną I prawie zawsze to ja mam rację, Zapamiętaj dobrze tę informację! Życzyć Ci chcę z serca całego, Imprezy dzisiaj do upadłego!

Nie jestem w stanie opisać słowami

czwartek, 11 Grudzień 2014

Nie jestem w stanie opisać słowami, jak bardzo wyjątkowo się czuję. Twoje urodziny wiele dla mnie znaczą. Wszystkiego Najlepszego kochanie.