Życzenia urodzinowe dla brata

To on nauczył Cię grać w piłkę, pluć na odległość, strzelać z procy, grać w kometkę. Budowaliście domki na drzewie, bawiliście się w wojnę i Indian. Nawet nie zauważyłeś kiedy dorosłeś, a dzieciństwo stało się tylko cudownym wspomnieniem. Twój brat, to jednak nie tylko wspomnienie udanego dzieciństwa, lecz przede wszystkim jedna z najbliższych Ci osób. Urodziny to moment w którym możesz podziękować za wszystko co otrzymałeś od swojego ukochanego brata. Okaż mu swoją miłość i przywiązanie składając wyjątkowe życzenia urodzinowe!

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla brata

Zawsze mnie broniłeś braciszku

czwartek, 11 Grudzień 2014

Braciszku, chociaż nieraz mi przyłożyłeś, To kiedy trzeba zawsze mnie broniłeś. W każdej chwili mogę się do Ciebie zwrócić, Nawet wtedy, kiedy chcę się pokłócić. Urodziny Twoje dzisiaj świętujemy, Siądziemy przy stole i porządnie się najemy. Chcę Ci dziś życzyć z całego serca mego, Zdrowia, radości i życia szczęśliwego.

Sprawiasz, że moje życie jest kolorowe!

czwartek, 11 Grudzień 2014

W tym szczególnym dniu chciałabym życzyć wszystkiego co najlepsze. Najlepszą część mojego życia, spędziłam na zabawie z Tobą. Sprawiasz, że moje życie jest kolorowe! Dziękuję.

Przed mamą wzajemnie się kryliśmy

czwartek, 11 Grudzień 2014

Jeszcze niedawno ciągle się kłóciliśmy, A później przed mamą wzajemnie się kryliśmy, Tak wiele od tamtego czasu się zmieniło, Zmądrzeliśmy, spoważnieliśmy, lat nam przybyło. Dziś mój braciszku urodziny obchodzisz, I chyba w pełni się ze mną zgodzisz, Że to wcale nie jest przekleństwo, Mieć takie wspaniałe jak ja rodzeństwo!

Pomimo walk, kłótni i innych kuksańców

czwartek, 11 Grudzień 2014

Pomimo walk, kłótni i innych kuksańców, wciąż Cię kocham mój mały – wielki Braciszku! Mam nadzieję, że to będą najlepsze urodziny, jakie kiedykolwiek miałeś! Wszystkiego dobrego!

Opiekuńczy, kochający i pomocny

czwartek, 11 Grudzień 2014

Opiekuńczy, kochający i pomocny – powinieneś być wzorem dla wszystkich braci na całym świecie. Wszystkiego najlepszego dla najcudowniejszego brata na świecie!