Życzenia urodzinowe dla babci

Zapach ciasta drożdżowego wypełniający każdy kąt domu, druciane skarpety na chłodne dni, ciepłe słowo i całus na gorszy dzień. Jaki byłby ten świat, gdyby nie nasze kochane babcie! Pokaż jak bardzo ważną jest dla Ciebie osobą składając jej najpiękniejsze i najbardziej wzruszające życzenia.

Ilustracja Życzenia urodzinowe dla babci

Zapach ciasta wypełniający dom

wtorek, 9 Grudzień 2014

Zapach ciasta wypełniający dom, własnoręcznie zrobione skarpety na zimę, całusy i ciepłe mleko przed snem. Jest tyle cudownych wspomnień za które chciałabym Ci podziękować. Twoja miłość daje mi niesamowitą siłę! Sto Lat, Kochana Babciu!

Śnieżnobiałe włosy

wtorek, 9 Grudzień 2014

Śnieżnobiałe włosy i głębokie oczy, pełne mądrości. Chciałabym być kiedyś tak piękna jak Ty. Mam niesamowite szczęście mieć tak cudowną babcię. Kochasz mnie bezwarunkowo i za to jestem Ci tak bardzo wdzięczna. Przyjmij życzenia pełne ciepła i miłości!

Serwujesz pyszne danie

wtorek, 9 Grudzień 2014

Kiedy Cię odwiedzam, serwujesz pyszne danie, Czy to kolacja, obiad, czy też śniadanie. Na deser również zawsze mogę liczyć, Kalorii u Ciebie zjedzonych nie sposób policzyć. Za każde pyszne ciasto, kanapkę, kotlecik, Przynoszę Ci dziś pięknych kwiatów bukiecik. Życzę Ci, abyś każde swoje urodziny, Zawsze spędzała w gronie rodziny.

Nie będziemy liczyć, które urodziny dziś świętujesz, Najważniejsze jest to, na ile lat się czujesz, A wyglądasz przecież jak nastolatka, To chyba zasługa naszego dziadka. Kochana babciu, jesteś nam bardzo bliska, To Ty dbasz o ciepło domowego ogniska. Jesteś taka ciepła, wyrozumiała i gościnna, U Ciebie zawsze panuje atmosfera rodzinna.

Lubię Twój spokój i Twoje opanowanie

wtorek, 9 Grudzień 2014

Babciu! Lubię Twój spokój i Twoje opanowanie, Lubię bicie serca, gdy przytulisz mnie niepohamowanie. Lubię Twoje historie przy filiżance herbaty, Lubię gdy z wypiekami uczysz mnie ogłady. Lubię ciasto z owocami, Lubię czapki z pomponami. Lubię Cię całą a wręcz kocham ponad życie! Żyj jak najdłużej w zdrowiu i radości, by Twój dom był zawsze […]