Śmieszne życzenia urodzinowe

Urodziny bliskiej osoby to specyficzny czas, na który wszyscy wyczekujemy. Jest to dla nas czas uśmiechu i radości, co możemy w prosty sposób podkreślić, składając bliskiej osobie śmieszne życzenia. Rozbaw swoich znajomych i spraw, aby osoba, której składasz życzenia zapamiętała je na długo. W tej kategorii znajdziecie śmieszne i oryginalne życzenia urodzinowe, które wywołają uśmiech na twarzy każdego solenizanta.

Ilustracja Śmieszne życzenia urodzinowe

Zaraz zjawią się dziewoje

czwartek, 11 Grudzień 2014

Wiem, że dzisiaj święto Twoje, Zaraz zjawią się dziewoje. Już ktoś nam niesie skrzynkę wódki, Będziemy topić wszystkie Twoje smutki. Chipsy i paluszki będziemy degustować, Kto ma ochotę może też tańcować! Sąsiedzi będą mieli nas dość, Bo głośną muzyką damy im w kość!

Z mojej strony taka mała sugestia

czwartek, 11 Grudzień 2014

Z mojej strony taka mała sugestia, Bo strasznie ze mnie złośliwa bestia. Przypominam Ci, że dziś się starzejesz, A to wcale nie znaczy, że przez to zmądrzejesz. Co tu dużo mówić, nie starzejesz się jak wino, Bo taki przywilej przysługuje tylko dziewczynom. Ale chociaż zmarszczki bywają szpetne, To ponoć rysy męskie z wiekiem stają się […]

Wszystkim nam Facebook przypomina

czwartek, 11 Grudzień 2014

Wszystkim nam Facebook przypomina O Twoich dzisiejszych urodzinach. Niektórym pewnie Nasza-Klasa przypomniała, Wieść ta się dziś już wszędzie pojawiała. Więc teraz wszyscy razem życzenia Ci składamy, Choć rzadko o urodzinach sami pamiętamy. Szczerze Ci jednak dziś życzymy, Uśmiechu, zabawy i fajnej dziewczyny.

Wszystkie ziomki z Twojej paki

czwartek, 11 Grudzień 2014

Wszystkie ziomki z Twojej paki i rodzinka ślą buziaki. A do tego wielką falą z życzeniami teksty walą: super życia, spoko zdrowia, fury, chaty, kasy mrowia. Niech frajerom lata gul, jesteś trendy, jesteś cool.

Wiecheć Ci przyniosę kwiatów

czwartek, 11 Grudzień 2014

Wiecheć Ci przyniosę kwiatów, Co by nie mieć dylematów, Bo ja nie wiem co byś chciała, Pewnie nie to, co byś dostała. Wybór prezentu trudny jak sudoku, A skoro urodziny masz co roku, To chyba nie chcesz mnie tak fatygować, Ja bym chciał Cię tylko mocno ucałować.